Kitap Baskı Fiyatı Hesapla Kitap Başvurusu Yap Alo Bilgi: 0 555 089 32 62ÜYE GİRİŞİSEPETİM
Üye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üyelik Kaydı
Hizmetlerimizden faydalanmak ve kayıtlı üye olmak için başvuru yapın.
Hemen Üye Ol
Üyelik Hizmetleri
AnasayfaÇalıştığımız YazarlarFurkan Güler
ARA

Furkan Güler

1997 İzmir Konak doğumlu. Yedi yaşında İstanbul Sarıyer`e taşındı, ortaokul ikiyeye kadar orada yaşadı. Açık Öğretim Lisesi`nden mezun olup üniversite hayatına atıldı. Şu anda İstanbul Esenyurt Üniversitesi Radyo Sinema ve TV bölümü 3. sınıf öğrencisi.

Geride bıraktığı seneler boyunca yaşadıklarını kaleme alan yazar büyük bir Müslüm Gürses hayranı olmakla beraber 30 albümlük şarkı sözü yazmıştır ve yazmaya da devam etmektedir. Mutlusuyla mutsuzuyla, yaşadığı her olaydan sonra ele aldığı şiirleri ve şarkıları, yani duygularını ``Yavrularım`` olarak adlandırmıştır. En büyük ilham kaynağının sevdiği ve doğa olması ona hem fantastik türünü hem de dram türünü benimsetmiştir. Genç yazar, yaşadığı acıların kendisini olgunlaştırdığına inanarak ``Ben hayal edebilmeyi acılarım sayesinde öğrendim.`` demiştir. Hayal dünyası ile gerçek dünya arasında güçlü bir bağ kurup hayallerindeki güzel duyguları gerçek yaşantısına entegre etmeye çalışmıştır. Kendisini başarıya götüren yolun beş kuralı olduğunu söylemiştir; azim, hırs, inanç, direnç ve emek.
©2008 - 2021, Tilki Kitap / Kitap Şeyleri ortak iştirakidir.
Tilki Kitap : Çamlık Mahallesi, İkbal Caddesi, Dinç Sokak, No:25, Er Plaza İş Merkezi, K:1, D:2, Şerifali/Ümraniye/İstanbul
M. Hizmetleri : 0 555 089 32 62
Fax : 0 850 304 22 03
Telefon : 0 850 304 22 03
E-Posta : info@tilkikitap.com

Numaranızı Yazın Sizi Arayalım

0%