Kitap Baskı Fiyatı Hesapla Kitap Başvurusu Yap Alo Bilgi: 0 555 089 32 62ÜYE GİRİŞİSEPETİM
Üye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üyelik Kaydı
Hizmetlerimizden faydalanmak ve kayıtlı üye olmak için başvuru yapın.
Hemen Üye Ol
Üyelik Hizmetleri
AnasayfaYayınlanan KitaplarBir Nebze
ARA

Bir Nebze

47%
İndirimli
13.25 TL
Yazar Adil Güzelsoy
Piyasa Fiyatı 25.00 TL
Satış Fiyatı 13.25 TL
ISBN / Yayınevi 978-605-7946-83-6 Tilki Kitap Yayınevi
Kitap Bilgisi Dili Türkçe, 104 Sayfa, Genel Seri 894, 135 X 195 mm, Basım Yılı 2019
İç Sayfa Kağıt Türü Enso, Siyah Beyaz, 60 gr, Font Minion Pro 10-11 Punto
Kapak Cilt Renkli, 1. Hamur, 240 gr, Amerikan Cilt, Mat Selefon
Editör Şükran Onay
Son Okuma Alev Sevgi
Mizanpaj Zümran Usta
Kapak Tasarım İsmet Özkan
Bu ürünü kredi kartı veya EFT/havale yöntemiyle 13.25 TL'ye satın alarak, kendiniz veya başkası adına sipariş verebilirsiniz. Mesai günleri içerisinde saat 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.
Acı ve tatlı bir dünyada ya da şeker gibi görünen zengin farklı tatlara sahip bir dünya da varlığımızı sürdürüyoruz. Her yaşıtın eğlencesine eşlik eden bir fuar alanı gibi. Lokum şekerlemeler çeşit çeşit rengarenk meyveler adeta bir nimet sepeti. Hep böyle olacak hiç bitmeyecekmiş gibi hayat bağımız o biçim. Yapış yapış dünyaya çok samimice. Güvence görünen gibi sırtımızı dayadığımız bir harekette ya da bir zelzelede param parça olacak derecede taş, toprak, demir, sac, bir han, bir bina ya da bir arabada gidiveriyoruz. Bu han da veya hangi han da olursak, hangi yolda seyirde olsak yine de ruh mutsuz kalp sevimsiz , yürek kaygılı bunca ışıklara rağmen gelecek karanlık .ruh gerçeklerden hakikatlerden uzak yaşıyor. Doğal organik hakikat gıdasından beslenemiyor. Yetersizdir, güçsüz, mutsuz ve yenilgiye hazır durumda. Hakikat çemberinde sevginin içinde tüten mutluluğu avuçlarımıza sığdıramıyoruz. Nefesimizi kirlilikten alıp veremiyoruz çok hastalıklı. Hayatımızın gerçekte lokum gibi, elma şekeri gibi, en üstün bir lezzetle çocuksu bir sevinç hissinde yaşayabilmemiz için o güzel şekerlemelere sahip olabilmemiz için yeterli kadar alabileceğimiz sermayeye sahip olmamız gerekmektedir. Sevgi olmadan mutluluk gerçekleşmez mutlu olmadan tutunamazsınız en sahte gördüğüm yüz yer yüzüdür. Yüzüne karşı güler ama arkanda kuyunu kazar bin bir çeşit yüzü var maske takarcasına devamlı değişen bir yüz size nasıl kalıcı bir tebessüm sağlayabilir ki... Üzüntüye sebebiyet veren mutsuz eden hakikat değildir... Haksızlığa sürükleyen hakikat değildir... Zulüm eden zalim eden hakikat değildir. Yarı yolda bırakan seni yalnızlaştıran hakikat değildir. Merhamet etmeyen vicdansızlık hakikat değildir. Kanunsuzluk kuralsızlık hakikat değildir ve en önemlisi dinsizlik hakikat değildir.
©2008 - 2021, Tilki Kitap / Kitap Şeyleri ortak iştirakidir.
Tilki Kitap : Çamlık Mahallesi, İkbal Caddesi, Dinç Sokak, No:25, Er Plaza İş Merkezi, K:1, D:2, Şerifali/Ümraniye/İstanbul
M. Hizmetleri : 0 555 089 32 62
Fax : 0 850 304 22 03
Telefon : 0 850 304 22 03
E-Posta : info@tilkikitap.com

Numaranızı Yazın Sizi Arayalım

0%