Kitap Baskı Fiyatı Hesapla Kitap Başvurusu Yap Alo Bilgi: 0 552 469 52 50ÜYE GİRİŞİSEPETİM
Üye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üyelik Kaydı
Hizmetlerimizden faydalanmak ve kayıtlı üye olmak için başvuru yapın.
Hemen Üye Ol
Üyelik Hizmetleri
AnasayfaDuyuru ve Haberlerİstanbul Kitap Fuarı 2017

Kitap Fuarı 2017

2017 İstanbul Kitap Fuarı 4-12 Kasım 2017 tarihlerinde Tüyap Fuar Merkezinde gerçekleşecektir.

İstanbul Kitap Fuarı 2017

KİTAP BASIM YAZILARI

İmza günü için dikkat etmeniz gerek hususları aşağıda yazılmıştır. Dikkatle okumanızı rica ederiz.

Standımız 10. Salon 102 A adresinde olacaktır.

Fuar Beylikdüzü-İstanbul'dadır. Mümkünse metrobüs ile gelmenizi tavsiye ederiz. Çünkü fuar giriş ve çıkışlarında yoğun araç trafiği olmaktadır. 

Fuar 4 Kasım-12 Kasım günleri arasındadır. Sabah 10:00 ile Akşam 19:00 arası imza saati yapılacaktır.

Sizin bildirdikleriniz arasından, uygun tarih ve saati seçerek size bildireceğiz, bunu daha sonra değiştirme şansımız olmayacak çünkü fuar programına kayıt yapılacak ve basın bültenlerine verilecektir.

Size öze,l fuar imza gününüz için bir adet tasarım yapılıp sosyal medya sayfamızdan 20 Ekim 2017 tarihine kadar paylaşılacaktır.

Bazı yazarlarımız fuar girişinde kendilerini karşılamamızı talep etmektedir. Fuar oldukça kalabalık olduğu için girişe gitmek ve geri gelmek yarım saatten fazla sürmektedir. Bu mümkün değildir. Fakat standımıza çok yakın giriş olan 10. Salon kapısından fuara giriş yaparsanız sizi hem karşılayabilir hem de ücretsiz davetiyemiz ile içeri alabiliriz. 10. Salon kapısına fuarın ana kapısını karşınıza aldığınızda sol taraftan dışarıdan 300 metre kadar yürüdükten sonra sağ tarafta ulaşabilirsiniz.

Kendinize bir imza kalemi alın ve bunu yanınızdan ayırmayın. Bu kalem keçeli kalem gibi kalın uçlu bir kalem olursa imzanız daha güzel gözükecektir.

Kendinize göre bir imza tarzı belirleyin. Yani bir söz mü yazacaksınız, sadece sevgilerle mi diyeceksiniz, her kitaba ayrı bir söz mü yazacaksınız, bunu kafanızda belirleyin.

Eğer ilk kitabınız yayınlandıysa ve hele ki şiir kitabınız yayınlaydıysa fuara gelenlerin sizin önünüzde sıra oluşturacağı fikrine kapılmayın. Muhakkak tanıdıklarınızı, kitlenizi davet edin. Aksi takdirde bir saat boyunca standın arkasında elinizde kalemle oturup fuara gelenleri izlemek zorunda kalırsınız.

İmza saatinize lütfen yemek yemiş olarak gelin, orada çok yoğun ve standların da çok dar olmasından dolayı herhangi bir yemek ikramı yapamayacağız. Ben sipariş vereyim deseniz bile, buna ne zamanımız ne de yerimiz olacaktır. Geçen sene çay ve kahve ikramı yapabilmiştik, bu sene de yapmayı planlıyoruz.

Lütfen imza gününe alkolsüz gelin.

İmza saati olarak bir saat belirledik (60 dakika). Ama siz kitlenize kesin bir saat verin. Mesela imza saatiniz 5 Kasım saat 15:00-16:00 arası. Siz kitlenize 15:00`da orada olun deyin. Çünkü 15:01 ile 15:59 arasında herhangi bir vakitte geldiklerinde bir yoğunluk oluşmaz. Ama herkes aynı dakikalarda orada bulunursa bu yoğunluğu gören kitleniz haricindekiler de imza için sizin yanınıza gelecektir.

İmza saatiniz bittiğinde standın arka tarafından lütfen ayrılın. Biz sizi bu konuda uyarmaktan haya ederiz, ama sizden sonraki imza için gelen yazarı zor durumda bırakabilirsiniz.

İmza için gelen arkadaşlarınızla sohbet etseniz dahi standın önünü lütfen kapatmamaya özen gösterin. Fuarda binlerce ziyaretçi kitap almasa dahi kitapları görmektedir.  

Eğer irtbatlarınız varsa, gazeteci, dergici vs. habercilerle irtibata geçin ve imza saatinizde fotoğraf almalarını sağlayın. Bu sizin ve kitabınızın tanıtımı konusunda faydalı olacaktır.

Fuardaki imza katılımınızla ilgili sosyal medyada paylaştığınız fotoğraflarda yayınevini de etiketlerseniz, sayfalarımızda bu fotoğraflara yer vererek tanıtımınıza destek olacağız.

Hala sorunuz olursa iletisim@tilkikitap.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızı sunarız.

 

« Kitap Kapağı Nasıl Olmalı?   Ücretsiz Kitap Bastırmak Mümkün Mü? »
Tilki Kitap web sitesi interaktif olarak yazalarımızın kitap ve hizmetleri hakkında tüm işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yönetmesini sağlar. Tilki Kitap Yayınevi sayesinde kitaplarınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
©2008 - 2020, Tilki Kitap Yayınevi
Ticaret Sicil No: 666496
Kitap Şeyleri ortak iştirakidir.

İletişim Bilgileri

Tilki Kitap
Çamlık Mahallesi, İkbal Caddesi, Dinç Sokak, No:25, Er Plaza İş Merkezi, K:1, D:2, Şerifali/Ümraniye/İstanbul

M. Hizmetleri : 0 552 469 52 50
Fax               : 0 850 304 22 03
Telefon         : 0 850 304 22 03
E-Posta        : info@tilkikitap.com
Web             : www.tilkikitap.com

Numaranızı Yazın Sizi Arayalım

0%