Whatsapp Hattı
Kitap Baskı Fiyatı Hesapla Kitap Başvurusu Yap Alo Bilgi: 0 544 687 66 90ÜYE GİRİŞİSEPETİM
Üye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üyelik Kaydı
Hizmetlerimizden faydalanmak ve kayıtlı üye olmak için başvuru yapın.
Hemen Üye Ol
Üyelik Hizmetleri
ARA

Nitelikli Koca Talebi ve Evlilik Oyunları

45%
İndirimli
81.95 TL
Yazar Ahmet Okur
Piyasa Fiyatı 149.00 TL
Satış Fiyatı 81.95 TL
ISBN / Yayınevi 978-625-7654-43-2 Tilki Kitap Yayınevi
Kitap Türü Deneme
Kitap Bilgisi Dili Türkçe, 190 Sayfa, Genel Seri 1865, 135 X 195 mm, Basım Yılı 2021
İç Sayfa Kağıt Türü 2.Hamur, Siyah Beyaz, 60 gr, Font Minion Pro 10-11 Punto
Kapak Cilt Renkli, Kuşe, 230 g, Amerikan Cilt, Mat Selefon
Editör Keremi Sarı
Son Okuma Yasir Güven
Mizanpaj Senem Yıldırım
Kapak Tasarım Senem Yıldırım
Bu ürünü kredi kartı veya EFT/havale yöntemiyle 81.95 TL'ye satın alarak, kendiniz veya başkası adına sipariş verebilirsiniz. Mesai günleri içerisinde saat 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.
Evliliğe giden yol iki başlıkta sınıflandırılabilir: Birincisi, sevdiği adamı arayan ve onunla yürümek isteyenler, ikincisi evliliği arayan ve oraya herhangi bir erkeği koyarak amacını gerçekleştirmek isteyenler.
Bu çalışmada inceleme konusu ağırlıklı olarak ikinci gruba giren üyelerdir. Evlilik öncesi kadın davranışlarının ayırıcı özelliği, sevdiği adamı değil evliliği arayanların gizli gündemli davranışlarının farklı oyunlarla sürdürülmesidir. Davranışların ortak özelliği koca adayının birbirinden değişik yöntemlerle özgüvenlerinin yükseltilmesi ve duygu kuşatmalarıyla `sersemletilerek` evliliğe hazır hâle getirilmesidir. Evlilik öncesi koca adaylarının özgüvenlerine eşik atlatacak çok sayıda yöntem vardır, bu yöntemlerden `çığlıklı orgazm` ve `sen harikasın` oyunları en popüler olanlarından ikisidir.

Bu oyuncuların ortak yönü, evlilik gerçekleştiğinde gizli gündeme (yani oyunlara) ihtiyaçlarının kalmamasıdır. Evlilikle beraber bu kadınların gizli gündemli `şirin oyuncu` rolleri biterken ortaya çıkan gerçek birinci kişilik olan soğuk kadın, evliliğin sonraki kısmında varlığını sürdürür. Soğuk kadın evlilik sonrası birçok yaptırımla erkeği kuşatır.
Bu dönemin yaptırımları arasında erkeğin yakın çevresinden yalıtılarak `köksüzleştirilmesi` ve gayrimenkullerine el konularak `mülksüzleştirilmesi` en çok bilinen iki yaptırım örneğidir.

Kitap, erkeklerin bakış açısından bu `oyuncu kadınların` evlilik öncesi ve sonrası farklı davranışlarını ve erkeklerin özellikle kadın telkinine açık olan `savunmasız doğalarını` da göstermektedir. Kitabın nesnellik ve bilimsellik iddiası yoktur. `Buffalo erkeklerin` ortak özellik ve az gelişmişliklerini kaleme alma işlemi ise bu türlerden zarar görmüş kadın yazarlara ait olacaktır.
©2008 - 2022, Tilki Kitap / Kitap Şeyleri ortak iştirakidir.
Tilki Kitap : Çamlık Mahallesi, İkbal Caddesi, Dinç Sokak, No:25, Er Plaza İş Merkezi, K:1, D:2, Ümraniye/İstanbul
M. Hizmetleri : 0 544 687 66 90
Fax : 0 544 687 66 90
Telefon : 0 544 687 66 90
E-Posta : proje@tilkikitap.com

Numaranızı Yazın Sizi Arayalım

0%