+90 549 654 72 54 +90 549 654 72 54 kitap@matbumedya.com
Kitap Çıkarmak-Kitap Bastırmak-Kitap Yayımlamak
ARA
SEPETİM
KİTAPLARIMIZYAZARLARIMIZBAŞVURU YAPYARDIM KONULARIÜYE GİRİŞİİLETİŞİM
Kullanıcı Giriş
Kayıtlı üyemiz iseniz buradan giriş yapabilirsiniz.
E-Posta Adresiniz *
Şifre *

Kitap Basımı, Kitap Çıkarmak, Kitap Yayımlamak ve Kitap Çıkarmak...

Tilki Kitap on üç yıllık geçmişiyle kitap çıkarmak için yayınevi arayan yazarların çözüm ortağı olmuştur. On üç yıllık yayın hayatında binden fazla yazar kitap çıkarmak için bizi tercih etmiştir. Toplamda bin beş yüz üzeri kitap basımı gerçekleşmiştir.

Tilki Kitap başladığı günden bugüne kadar kişisel destekli yayıncılık konusunda yaptığı her işte açık, şeffaf ve doğru olmayı ilke edinmiştir. Yazarlarına sunduğu sözleşme, hizmet ve iletişim hep aynı ilkelerden beslenmiştir.

Bünyemizde ilk kitabını çıkaran yazarlar olduğu gibi on ikinci kitabını çıkaran yazarlar da olmuştur. Hollywood yıldızlarının koçu gibi bestseller bir yazar olduğu gibi hiç bilinmeyen ve ilk kitabını çıkaran bir yazar da kendine bu platformda yer bulmuştur.

Kitap bastırmak için yayınevi arayanların ilk kıstaslarından biri elbette maliyetlerdir. Sitemizin Kitap Baskı Fiyatı Hesapla bölümünden dosya yüklemeden kitap baskı maliyeti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tilki Kitap Yayınevi, kitap çıkarmak için arayışta olan insanlar için bu konuda tecrübeli akademisyenler tarafından yönetilmektedir. İçeriğindeki hiçbir metin ve görsel yapay zekayla oluşturulmamış yılların tecrübesi her harf için klavye tuşlarına basılarak sunulmuştur. Bu da yayınevinin kitap basımı konusunda doğru bilgiye erişim sağlayan bir kategoride olmasını sağlamıştır. Google gibi platformlarda kitap çıkarmak için ücretli reklam veren yayınevlerinden en büyük farklarından biri bu olmuştur.

Kitaplarınızla birlikte yazar ailemize katılmanızı heyecanla bekliyoruz. 

Kitap basımı için matbaa arayan yazarlar:

Kitap basımı elbette matbaalarda yapılmaktadır. Fakat öncesinde editör kontrolü, iç sayfa ve kapak tasarımı, isbn-bandrol başvurusu gibi yayınevlerinin yapacağı işler vardır. Bunlar olmadan kitap çıkarmak mümkün olsa da profesyonel bir kitap basımı gerçekleşmeyecektir. Tilki Kitap kendi kitaplarının baskısını yapabilme kapasitesine sahip nadir yayınevlerinden biridir. Kitap baskı tesisleriyle kitabın baskı öncesi ve sonrası yolculuğunun tamamını bir merkezden yönetmektedir.

 

En Çok Tercih Edilen YayıneviEn Çok Dosya Gönderilen Yayınevi
0%