Kitap Baskı Fiyatı Hesapla Kitap Başvurusu Yap Alo Bilgi: 0 552 469 52 50ÜYE GİRİŞİSEPETİM
Üye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üyelik Kaydı
Hizmetlerimizden faydalanmak ve kayıtlı üye olmak için başvuru yapın.
Hemen Üye Ol
Üyelik Hizmetleri
AnasayfaKitap Baskı Soruları

Sıkça Sorulan Sorular

Kitabım editör tarafından incelenecek mi?

Yayınevimize gelen her kitap dosyası için iki editör görevlendirilir. İlk editör hatalarınızı tespit ederek düzeltmeleri yapar.  Yapılan değişiklikler kırmızı ile işaretlenir. Böylece siz de hatalarınızın neler olduğunu görebilmiş olursunuz. İlk editör dosyanız üzerinde çalışmayı bitirdiğinde yapılan çalışmalar sizin onayınıza sunulur. Siz de yapılan değişiklikleri onaylar veya revize talebinde bulunabilirsiniz.

Çalışmayı onaylamanızla ikinci editör dosyanız üzerinde son okuma kontrollerini yapar. Hala değişmesi gereken yer var ise, yine kırmızı renkle işaretlenir ve sizin onayınıza sunulur. Böylece dosyanızın editasyon işlemi bitmiş olur.

Yayınevimiz gelen her dosyaya editasyon işlemi yapmaktadır, siz daha önce editasyon işlemi yaptırmış olsanız dahi kendi logomuzla yayına alınacak kitaplarda muhakkak ki kendi editörlerimizin çalışması gerekmektedir. Bazı yazarlarımız kitap dosyasının editöryel çalışmasının yapıldığını ve bu hizmeti istemediklerini ve bu hizmetin de fiyattan düşülmesini istemektedirler.

Yayınevimize gelen her dosya ne olursa olsun muhakkak editöryel işlemlerden geçmek mecburiyetindedir. Bu talep yayınevimiz tarafından kabul edilmemektedir.

Editasyon işlemi kitap dosyanızın hacmine göre 3 gün ile 15 gün arasında sürmektedir

 

Tilki Kitap web sitesi interaktif olarak yazalarımızın kitap ve hizmetleri hakkında tüm işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yönetmesini sağlar. Tilki Kitap Yayınevi sayesinde kitaplarınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
©2008 - 2020, Tilki Kitap Yayınevi
Ticaret Sicil No: 666496
Kitap Şeyleri ortak iştirakidir.

İletişim Bilgileri

Tilki Kitap
Çamlık Mahallesi, İkbal Caddesi, Dinç Sokak, No:25, Er Plaza İş Merkezi, K:1, D:2, Şerifali/Ümraniye/İstanbul

M. Hizmetleri : 0 552 469 52 50
Fax               : 0 850 304 22 03
Telefon         : 0 850 304 22 03
E-Posta        : info@tilkikitap.com
Web             : www.tilkikitap.com

Numaranızı Yazın Sizi Arayalım

0%