Kitap Baskı Fiyatı Hesapla Kitap Başvurusu Yap Alo Bilgi: 0 555 089 32 62ÜYE GİRİŞİSEPETİM
Üye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üyelik Kaydı
Hizmetlerimizden faydalanmak ve kayıtlı üye olmak için başvuru yapın.
Hemen Üye Ol
Üyelik Hizmetleri
AnasayfaÇalıştığımız YazarlarSelami Uzun
ARA

Selami Uzun

35 Yıl çeşitli kurum kuruluşlarla yöneticilik yaptım. Çalıştığım bütün Devlet kurumlarında ve özel sektörde; işleyişi yavaşlatan, sıradan, vatandaşın beklemesi üzerine kurguulanmış bütün işleyiş ve süreçler ile üretim sektöründe üretimi yavaşlatan ve verimsizliğe yolaçan tüm kuralları alt üst ederek devrimler gerçekleştirdim. Ulusal ve uluslararası projelere imza attım.

Bu devrim süreçlerini yaşarken aynı analizleri kişilere uyarlayarak kendini mutsuz ve başarısız hisseden her bireyin yaşamına dokunarak yaşamlarında değer katmalarına destek oldum.

Halen yalın birey - yalın işletmecilik süreçlerini uygulayarak kurum yada kişilerin kendilerini tanıma yeteneklerini geliştirme, kendini tanıma sonra süreçleri yeniden dizayn etme ve iyileşmeyi sağlama için davranış kalıplarını kırma eğitimleri veriyorum.

Kişilerin kendilerine uygulayacakları swot analizi (iyi-kötü, güçlü-zayıf yönlerin tespiti) ile, en kısa sürede, biraz çaba ile kişisel davranışları değiştirme, yeni bir hayatı düşleme ve gerçekleme adımlarını takip ederek hayatımızda ve-veya işletmelerimizde en yüksek verim elde edebilme, çabalarına elde edilmiş başarılar öncülüğüne danışmanlık yapmaya devam ediyorum.
©2008 - 2021, Tilki Kitap / Kitap Şeyleri ortak iştirakidir.
Tilki Kitap : Çamlık Mahallesi, İkbal Caddesi, Dinç Sokak, No:25, Er Plaza İş Merkezi, K:1, D:2, Şerifali/Ümraniye/İstanbul
M. Hizmetleri : 0 555 089 32 62
Fax : 0 850 304 22 03
Telefon : 0 850 304 22 03
E-Posta : info@tilkikitap.com

Numaranızı Yazın Sizi Arayalım

0%