Whatsapp Hattı
Kitap Baskı Fiyatı Hesapla Kitap Başvurusu Yap Alo Bilgi: 05496547254ÜYE GİRİŞİSEPETİM
Üye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üyelik Kaydı
Hizmetlerimizden faydalanmak ve kayıtlı üye olmak için başvuru yapın.
Hemen Üye Ol
Üyelik Hizmetleri
ARA

19. Ankara Kitap Fuarı

Fuar, ileri bir tarihe ertelenmiştir. Fuar tarihiyle ilgili bilgilendirme en kısa sürede yapılacaktır.

Tilki Kitap Yayın Grubu olarak Başkent Ankara'da, ATO Congresium'da düzenlenecek 19. Ankara Kitap Fuarı'ndayız! 24 Şubat – 5 Mart tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan fuar, Kahramanmaraş merkezli deprem nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir. Fuar için belirlenecek yeni tarih, önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.

19. ANKARA KİTAP FUARI - MERAK EDİLEN SORULAR

19. ANKARA KİTAP FUARI HANGİ TARİHLER ARASINDA GERÇEKLEŞİYOR?

19. Ankara Kitap Fuarı, 24 Şubat - 5 Mart 2023 tarihlerinde gerçekleştirilmek üzere planlandı, ancak Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve civar illeri de etkileyen deprem nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi. Belirlenecek yeni tarih netleştiğinde yazarlarımıza çeşitli kanallardan duyurular yapılacaktır.

19. ANKARA KİTAP FUARI NEREDE DÜZENLENİYOR?

Fuar organizasyonuna ATO Congresium ev sahipliği yapacaktır.

19. ANKARA KİTAP FUARI ZİYARET SAATLERİ NEDİR?

19. Ankara Kitap Fuarı, 10.00-20.00 arasında ziyaretçilere açık olacaktır.

19. ANKARA KİTAP FUARINA GİRİŞ ÜCRETLİ Mİ?

Fuar alanına öğrenci, öğretmen, çocuk, emekli ve engelliler ücretsiz alınacaktır.

19. ANKARA KİTAP FUARINA NASIL GELEBİLİRİM?

 • Kızılay-Çayyolu metrosuna binerek Söğütözü durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüşle Congresium Ankara'ya ulaşabilirsiniz.
 • Dikmen Caddesi üzerinden geliyorsanız 145 veya 154; Oran tarafından geliyorsanız 185; İlker Caddesi üzerinden geliyorsanız 183, 186, 187 numaralı otobüslerden birine binerek Kızılay'a geliniz. Buradan Kızılay-Çayyolu metrosuna binerek Söğütözü durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüşle Congresium Ankara'ya ulaşabilirsiniz.
 • Mamak, Abidinpaşa, Akdere taraflarından geliyorsanız 339 numaralı otobüse binerek Başyazıcıoğlu Camii durağında indiğinizde Congresium Ankara'ya ulaşabilirsiniz.
 • Gölbaşı'ndan 105, 106, 107, 195 numaralı otobüslerden birine binerek AŞTİ durağında ininiz. Buradan 339 veya 479 numaralı otobüslerden birine binerek Başyazıcıoğlu Camii durağında indiğinizde Congresium Ankara'ya ulaşabilirsiniz.
 • Keçiören, Uyanış taraflarından geliyorsanız 479 numaralı otobüse binerek Başyazıcıoğlu Camii durağında indiğinizde Congresium Ankara'ya ulaşabilirsiniz.
 • Dışkapı taraflarından geliyorsanız Keçiören-AKM metrosuna binerek AKM durağında ininiz. Buradan Emniyet Sarayı durağına 5 dakika yürüdükten sonra 479 numaralı otobüse binerek Başyazıcıoğlu Camii durağında indiğinizde Congresium Ankara'ya ulaşabilirsiniz.
 • Çayyolu, Ümitköy taraflarından geliyorsanız Kızılay-Çayyolu metrosuna binerek Söğütözü durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüşle Congresium Ankara'ya ulaşabilirsiniz.
 • Batıkent, Demetevler taraflarından geliyorsanız Batıkent-Kızılay metrosuna binerek Akköprü durağında ininiz. Buradan 479 numaralı otobüse binerek Başyazıcıoğlu Camii durağında indiğinizde Congresium Ankara'ya ulaşabilirsiniz.
 • Eryaman, Fatih Mahallesi, Sincan taraflarından geliyorsanız Sincan-Batıkent metrosuna binerek Batıkent durağında ininiz. Buradan Batıkent-Kızılay metrosuna binerek Akköprü durağında ininiz. Buradan 479 numaralı otobüse binerek Başyazıcıoğlu Camii durağında indiğinizde Congresium Ankara'ya ulaşabilirsiniz.
 • Altındağ, Dışkapı taraflarından geliyorsanız 479 numaralı otobüse binerek Başyazıcıoğlu Camii durağında indiğinizde Congresium Ankara'ya ulaşabilirsiniz.

19. ANKARA KİTAP FUARI'NDA SATIN ALINAN KİTAPLARA İNDİRİM YAPILIYOR MU?

19. Ankara Kitap Fuarı'nda yayınevleri farklı indirimler uyguluyor. 19. Ankara Kitap Fuarında uygulanan indirimler yayınevlerine göre değişiklik arz edecektir.

İMZA GÜNÜNE KATILACAK YAZARLARIMIZ İÇİN ÖNEMLİ BİLGİLER

 1. İmza için kitaplar, yayınevimiz tarafından fuara getirilecektir. İmza, bir saatle sınırlı tutulacaktır. Her yazar için stantta 40 kitap bulundurulacaktır.
 2. İmza saatinizde, satış için yayınevimizin personeli hazır bulunacaktır.
 3. Konaklama, otel gibi ayarlamalar yazar tarafından şahsen yapılmalıdır.
 4. İmza günü bir saatle sınırlı olacaktır.
 5. İmza saatleri belirlendiğinde yazarlarımıza sosyal medyada kullanabilecekleri görseller tasarlanacak ve gönderilecektir.
 6. Yazarlarımız, kendileri için organize edilen imza saatlerini sosyal mecralardan duyurmalı; arkadaş çevresini, okur kitlesini haberdar etmelidir.
 7. Duyurularınızda imza gününü ve saatini vurgulamanız faydalı olacaktır.
 8. Özellikle yazarlık yolculuğunuzun henüz başında iseniz imza günü için çevrenizdeki topluluklardan destek almanızı öneririz. Bu nedenle tanıdıklarınızı, arkadaş gruplarınızı imza gününün saatini belirterek davet ediniz. İmza saatinde oluşturacağınız kalabalık, fuara katılan diğer ziyaretçilerin de ilgisini çekecektir.
 9. İmza gününe özel bir imza kalemi almanızı tavsiye ederiz. Bu kalem keçeli kalem gibi kalın uçlu bir kalem olursa imzanız daha güzel görünecektir.
 10. Kendinize göre bir imza tarzı belirlemelisiniz. Kitabı imzalarken bir söz mü yazacaksınız, sadece ‘sevgilerle' mi diyeceksiniz yoksa her kitaba ayrı bir söz mü yazacaksınız, bu detayları fuar öncesinde düşünmelisiniz.
 11. İmza saatinizde, içten ve samimi olun. Gergin ve kaygılı olmanız doğal, ancak bu sizin için sadece dezavantaj olacak ve o andan keyif almanızı engelleyecektir.
 12. İmza etkinliğiniz tamamlandığında yayınevimiz tarafından çekilen fotoğrafların yanı sıra sizin ve çevrenizdeki kişilerin çektiği fotoğrafları sosyal mecralarda paylaşmanız da etkileşimlerinizi artıracaktır.

Kitap Baskı Yazıları

©2008 - 2023, Tilki Kitap / Kitap Şeyleri ortak iştirakidir.
Tilki Kitap : Çamlık Mahallesi, İkbal Caddesi, Dinç Sokak, No:25, Er Plaza İş Merkezi, K:1, D:2, Ümraniye/İstanbul
M. Hizmetleri : 05496547254
Fax : 05446876690
Telefon : 05446876690
E-Posta : proje@tilkikitap.com

Numaranızı Yazın Sizi Arayalım

0%