+90 549 654 72 54 +90 549 654 72 54 kitap@matbumedya.com
Kitap Çıkarmak-Kitap Bastırmak-Kitap Yayımlamak
ARA
SEPETİM
KİTAPLARIMIZYAZARLARIMIZBAŞVURU YAPYARDIM KONULARIÜYE GİRİŞİİLETİŞİM
Çalıştığımız YazarlarMehmet Ali Öztürk

Mehmet Ali Öztürk

1978 yılında Adıyaman/Tut/Terentil köyünde doğdum. İlkokulu köyde okudum. Hürriyet İlköğretim Okulu ve Adıyaman Lisesinde eğitimime devam ettim.
Kişisel gelişime karşı özel bir ilgim olmakla birlikte NLP (Neuro Linguistic Programming) Master Practitioner eğitimi aldım. Sürekli gelişim ve değişimin okumayla mümkün olduğuna inanırım. Bu misyonla 2000 yılında Balıkesir Meslek Yüksek Okulu Pazarlama bölümünü bitirdikten sonra 2004 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldum. 2016 yılında Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldum.
Manisa`nın Soma ilçesindeki yerel gazetelerden Soma Kurtuluş Gazetesi, Soma Olay Gazetesinden uzun süre köşe yazarlığı yaptım. Soma Çağrı FM`de Yüreğinizin Sesi adlı programda kişisel başarı ve motivasyon üzerine radyo programı yaptım. Aynı radyoda O dönem Soma Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü olan Recep GÖLÜKCÜ ile beraber Hayata Dair Radyo programı yaptık. Soma`da ve Çan`da olmak üzere amatör Tiyatro gruplarında sahne aldım. Adıyaman`ın yerel gazetesi olan Adıyaman`da Haber Gazetesinde köşe yazarlığı yaptım. Çan`ın yerel gazetesi Çandan Haber Gazetesinde köşe yazarlığı yaptım.
2019 yılında Geliştiren ve Değiştiren Hikayeler kitabım Tilki Kitap Yayınevi tarafından yayımlandı. 2022 yılında aynı yayınevi tarafından ikinci kitabım Mezar Taşı Olmayan Kadın, adlı hikaye kitabım yayımlandı.
Okumayı, araştırmayı daima bir görev olarak görmekteyim. Evli ve üç çocuk babasıyım.
Bu yazıların oluşma aşamasında bana ilham olan, katkı sunan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.
En Çok Tercih Edilen YayıneviEn Çok Dosya Gönderilen Yayınevi
0%