Tilki Kitap ve Yayınevi, Kitap Şeyleri ortak iştirakidir. Kitap Baskı Fiyatı Hesapla Müşteri Hizmetleri: 0 553 187 32 61 Giriş Yap
Giriş Yap
Kullanıcı Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Kullanıcı Kayıt
Kitap çıkarmak ve kayıtlı yazar olmak için başvuru yapın.
Kayıt Ol
Yazar Hizmetleri
Anasayfa Kitaplar Can Kırıkları
Kitap Adı Can Kırıkları
Yazar Adı Feride Gerdelmann
ISBN 978-605-7946-02-7
Basım Yılı 2018
Sayfa Sayısı 172
Etiket Fiyatı 28.00 TL
Satış Fiyatı 14.00 TL
Genel Seri 221
Tür Serisi Şiir : 104
En / Boy 135mm * 195mm
Kağıt Türü 60 Enso
Cilt Amerikan Cilt
Kitap Dili Türkçe
Yayın Yönetmeni Veysel Yaykın
Editör Sinem Kaya
Son Okuma Zehra Kıratlı
Mizanpaj Tuğçe Arıbaş
Kapak Tasarım Kamer Su

Başımı ona doğru çevirdim ve gülümsedim. Tek içimde, kırıklarla yaşamıyordum artık. Bakışlarım da insanlara kırık bakıyordu. Karşı karşıya otururken hiç fark edilmeyen bir insan olmuştum. Yıllar geçmişti ve benimle tanışma isteğini, şimdi açıklıyordu bu insan. Olup bitenleri anlamanın zorluğunu çekmeye başlamıştım. Ve hiç cevap vermeden, elimdeki kitaba sarılarak kaçar gibisine oradan ayrıldım. Artık bu tür insanlar beni boğuyordu. İçimde sakladığım ruhum, daralıyor ve nefes almak için çırpınıyordu. "Hiçbir şeyden korkmadık. Yaktık, yıktık, böldük, parçaladık. Hiçbir şeyden kaçmadık. Güldük, eğlendik, yedik, içtik. Tek korkumuz olan, tek ulaşamadığımız, şu 'insanlığa' bir türlü yakın olamadık."

"Konuşalım mı? Tanışırız." dedi. Başımı ona doğru çevirdim ve gülümsedim. Tek içimde, kırıklarla yaşamıyordum artık. Bakışlarım da insanlara kırık bakıyordu. Karşı karşıya otururken hiç fark edilmeyen bir insan olmuştum. Yıllar geçmişti ve benimle tanışma isteğini, şimdi açıklıyordu bu insan. Olup bitenleri anlamanın zorluğunu çekmeye başladım. Ve hiç cevap vermeden, elimdeki kitaba sarılarak kaçar gibi oradan ayrıldım. Artık bu tür insanlar beni boğuyordu. İçimde sakladığım ruhum daralıyor ve nefes almak için çırpınıyordu. Yakınlarda bulunan bir parka gittim. İnsanlara inanma ve güvenme gücünü kaybetmişcesine de kaçıyordum. Sanki bütün kötülüklerden uzaklaşmış ve huzura doğru yürür gibi yürüyordum. Sonra da bulduğum o huzuru, kendim tadıyordum. Kimseleri o huzura katmadan, kendimce yaşıyordum. Peki, neden kendimi paylaşamıyordum? İnsan bu... İnsan bir hırsız gibi, bir anlık huzurunu kaçırmaz mı? Evet, insan her şeyi elinden almaya çalışır. En çokta seni senden almaya çalışır.
Tilki Kitap ve Yayıncılık Hizmetleri Yazar sistemi interaktif olarak yazalarımızın kitap ve hizmetleri hakkında tüm işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yönetmesini sağlar.
Tilki Kitap Yayınevi sayesinde kitaplarınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
© 2008 - 2019, Tilki Kitap Yayınevi Ticaret Sicil No: 666496 Kitap Şeyleri ve Dış Tic. Ltd. Şti ortak iştirakidir.

İletişim Bilgileri

Tilki Kitap Yayınevi
Meclis Mah, Tilki Kitap Yayınevi, Turan Sokak, Sancaktepe/İstanbul

M. Hizmetleri : 0 553 187 32 61
Fax               : 0 850 304 22 03
Telefon         : 0 850 304 22 03
E-Posta        : iletisim@tilkikitap.com
Web             : https://www.tilkikitap.com/
Alışveriş Sepetiniz
Sepetinizde henüz ürün bulunmuyor.
Toplam (Kdv Dahil)
0.00 TL
Ödeme Sayfasına Geç Alışverişe Devam Et