+90 549 654 72 54 +90 549 654 72 54 kitap@matbumedya.com
Kitap Çıkarmak-Kitap Bastırmak-Kitap Yayımlamak
ARA
SEPETİM
KİTAPLARIMIZYAZARLARIMIZBAŞVURU YAPYARDIM KONULARIÜYE GİRİŞİİLETİŞİM
Yayınlanan KitaplarAraştırmaTürkiye`de Hakem Olmak Ya da Olamamak
KİTAP DETAYLARI
37%
İndirimli
68.67 TL
Yazar Halil İbrahim Dinçdağ
Piyasa Fiyatı 109.00 TL
Satış Fiyatı 68.67 TL
ISBN / Yayınevi 9786257654012 Tilki Kitap
Kitap Türü Araştırma
Kitap Bilgisi Dili Türkçe, 110 Sayfa, Genel Seri 1706, 135 X 195 mm, Basım Yılı 2021
İç Sayfa Kağıt Türü Enso, Siyah Beyaz, 60 gr, Font Minion Pro 10-11 Punto
Kapak Cilt Renkli, Kuşe, 230 g, Amerikan Cilt, Mat Selefon
Editör Leyla Meryem Han
Son Okuma Selim Asaf
Mizanpaj Senem Yıldırım
Kapak Tasarım Hakan Şener
Bu ürünü kredi kartı veya EFT/havale yöntemiyle 68.67 TL'ye satın alarak, kendiniz veya başkası adına sipariş verebilirsiniz. Mesai günleri içerisinde saat 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.
Yaşam Tam Bir Mozaik!

Bazı eserler bir solukta okunur. Sevgili Halil İbrahim Dinçdağ`ın bu eseri de aynen böyle.
Gece yarısı yatağa uzandım, okumaya başladım, sabaha karşı bitirdim.

Halil İbrahim Dinçdağ`ı içtenlikle kutluyorum. Tabii bu eserin yapımında emeği geçen başta hakem dostlar olmak üzere herkesi kutluyorum. Çok önemli bir eser çünkü bu. Özellikle genç insanlar, genç hakemler, genç sporcular mutlaka okumalı. 7`den 70`e herkes okumalı... Çünkü ders niteliğinde müthiş mesajlar var. Müthiş anılar var. Müthiş paylaşımlar var. Hakem camiasında neler yaşanmış, kim kime kazık atmış, kim kimin önünü nasıl kesmiş, ne ararsanız var. Başarıya nasıl ulaşılır, nelere dikkat edilmesi gerekir, iyi bir hakemde olması gereken özellikler nelerdir? Harika mesajlar içeriyor.

Halil İbrahim Dinçdağ`ın bu eseri, aynı zamanda hayatın bir gerçeği...
Yaşam zorluklarla dolu çünkü.
Yaşam her türlü dalaverelerle dolu çünkü.
Ve yine yaşam, her türlü güzelliklerle dolu...
Yaşam tam bir mozaik!

Hakem camiasını merak eden kişiler bu eseri okuduğu zaman, neyin ne olduğunu çok daha iyi kavrayacaktır. Hakem camiasında nelerin döndüğü çok daha iyi anlaşılacaktır. Hakemliğin çok meşakkatli bir zanaat olduğu çok daha iyi anlaşılacaktır.

Bu müthiş esere katkıda bulunan hakem dostların çok önemli bölümünü tanıyorum. Keza hakem camiasında nelerin yaşandığını da az çok biliyorum. Son 30-35 yıl içinde ülkemizde düzenlenen hakem seminerlerinin önemli bölümünü yerinde izledim. Güzel dostlarla tanışma fırsatı elde ettim. Gönül isterdi ki, hakem camiasına her şey güllük gülistanlık olsaydı. Değil işte...

Uzağa gitmeye gerek yok, bu müthiş esere imza atan Halil İbrahim Dinçdağ`ın ne gibi zorluklarla karşılaştığını yaşayanlar, görenler, araştıranlar bilir. Dostları bilir! İnanılmaz sıkıntılarla ve engellerle karşılaştı Halil İbrahim. Ama yılmadı, mücadele etti. O her zamanki çalışkanlığıyla sonuna kadar da devam edecek. Çünkü bir mücadele insanı Halil İbrahim Dinçdağ. Zaten bu eser de iyi niyetinin, hırsının ve inancının harika bir ürünü.

Hakem camiasına katkıda bulunabilmek için gecesini gündüzüne katan ve şahane bir esere imza atan Halil İbrahim Dinçdağ`ı bir kez daha yürekten kutluyorum.

Atilla Türker
Gazeteci & Yazar
Ekim 2020
En Çok Tercih Edilen YayıneviEn Çok Dosya Gönderilen Yayınevi
0%