+90 549 654 72 54 +90 549 654 72 54 kitap@matbumedya.com
Kitap Çıkarmak-Kitap Bastırmak-Kitap Yayımlamak
ARA
SEPETİM
KİTAPLARIMIZYAZARLARIMIZBAŞVURU YAPFİYAT HESAPLAYARDIM KONULARIİLETİŞİM
Yayınlanan KitaplarDiğerMucize Sensin
KİTAP DETAYLARI
37%
İndirimli
163.80 TL
Yazar Bilinçaltı Uzmanı Hatice Özdemir
Piyasa Fiyatı 260.00 TL
Satış Fiyatı 163.80 TL
ISBN / Yayınevi 978-625-6831-89-6 Tilki Kitap
Kitap Türü Diğer
Kitap Bilgisi Dili Türkçe, 198 Sayfa, Genel Seri 3674, 135 X 195 mm, Basım Yılı 2024
İç Sayfa Kağıt Türü 2. HAMUR, SB, 60, Font Minion Pro 10-12 Punto
Kapak Cilt CMYK, KUŞE, 300, AMERİKAN, MAT SELEFON
Editör Kübra Özden
Son Okuma Tuğba Ünlüer
Mizanpaj Aslıhan Ekşioğlu
Kapak Tasarım Enes Berkay Bayram
Bu ürünü kredi kartı veya EFT/havale yöntemiyle 163.80 TL'ye satın alarak, kendiniz veya başkası adına sipariş verebilirsiniz. Mesai günleri içerisinde saat 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.
Kıymetli okurlarım,
Bu kitabı yazarken amacım aslında yıllardır doğru bildiğiniz yanlışların farkına varmanızı sağlamak ve ruhunuzu iyileştirirken bedeninizi de iyileştirebileceğinizin yolunu göstermekti. Kitabımın ismini de bunu düşünerek oluşturdum. Aslında her insan bir mucizedir ve kendi kendini iyileştirebilecek güce sahiptir. Nasıl mı?
Teslimiyetle ve pozitif düşünerek. Ne kadar zor olursa olsun yaşadıklarınıza ve geçmişinize teslim olarak. Geçmişinizle savaşmayı, sürekli geçmişi düşünmeyi bırakıp olanları ve kişileri affederek...
"Nasıl affedeceğiz hocam? Bana ne kötülükler yaptı, niye affedelim?" dediğinizi duyar gibiyim. Fakat size şunu söylemiyorum: "Sizi üzen kişinin karşısına geçin ve ona affettiğinizi söyleyin." Bu değil tabii ki demek istediğim.
Kendiniz için bir iyilik yapın ve şimdi gözlerinizi kapatın. Karşınıza sizi üzen kişiyi aldığınızı düşünün ve ona şunları söyleyin: "Bana ne kadar kötülük yaparsan yap ne kadar üzersen üz, ben seni kendi iyiliğim için, kendi sağlığım ve mutluluğum için affediyorum. Bana yüklediğin bütün yüklerden kurtuluyorum, özgürleşiyorum ve hafifliyorum. Ben artık yoluma bakmayı seçiyorum. Seninle olan hesabımı kapatıyorum ve seni Allah`a havale ediyorum." İşte bu kadar. İnanın bu birkaç cümle bile sizi o yüklerden kurtaracak ve hem bedenen hem de ruhen hafiflediğinizi hissedeceksiniz.
Unutmayın, kin tutmanız sadece size zarar verir ve yine unutmayın ki: "Sizi üzenleri şimdi bir yerlerde başka birileri üzüyor."
Bu kitapla birlikte aslında yaşadığınız travmaların sizi ne kadar hasta ettiğini fark edeceksiniz. Hatta hasta olanın bedeniniz değil, ruhunuz olduğunu fark edeceksiniz. Ve siz ruhunuzu iyileştirdiğinizde hastalık diye bir şeyin de kalmadığını gözlerinizle göreceksiniz.

SEVGİLİ DOST, BU KİTAP HAYATINDA BİR DÖNÜM NOKTASI OLSUN.
ŞİMDİ BAŞLA KENDİNİ SEVMEYE VE RUHUNU İYİLEŞTİRMEYE.
ASLA UNUTMA: "MUCİZE SENSİN!"YASAL UYARI: Çalışmalarımız tedavi ya da terapi amaçlı değildir.
En Çok Tercih Edilen YayıneviEn Çok Dosya Gönderilen Yayınevi
0%