+90 549 654 72 54 +90 549 654 72 54 kitap@matbumedya.com
Kitap Çıkarmak-Kitap Bastırmak-Kitap Yayımlamak
ARA
SEPETİM
KİTAPLARIMIZYAZARLARIMIZBAŞVURU YAPFİYAT HESAPLAYARDIM KONULARIİLETİŞİM
Yayınlanan KitaplarKişisel GelişimKişisel Gelişime Astral Seyahatler
KİTAP DETAYLARI
37%
İndirimli
155.61 TL
Yazar Mesut Selvi
Piyasa Fiyatı 247.00 TL
Satış Fiyatı 155.61 TL
ISBN / Yayınevi 978-625-6831-65-0 Tilki Kitap
Kitap Türü Kişisel Gelişim
Kitap Bilgisi Dili Türkçe, 188 Sayfa, Genel Seri 3621, 135 X 195 mm, Basım Yılı 2024
İç Sayfa Kağıt Türü 2. HAMUR, SB, 60, Font Minion Pro 10-12 Punto
Kapak Cilt CMYK, KUŞE, 300, AMERİKAN, MAT SELEFON
Editör Elif Tümer
Son Okuma Tuğba Ünlüer
Mizanpaj Erbil Kargı
Kapak Tasarım Enes Berkay Bayram
Bu ürünü kredi kartı veya EFT/havale yöntemiyle 155.61 TL'ye satın alarak, kendiniz veya başkası adına sipariş verebilirsiniz. Mesai günleri içerisinde saat 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.
Astral seyahatler ile düşünce, duygu, tecrübeleriniz ve kişiliğinize zenginlikler katın!
Kaptan pilotunuz konuşuyor: "Türbülansa girmeden kişisel gelişim kemerlerinizi bağlayın!"
Kişisel gelişimin a, b, c`sini yaşanmış olaylarla film izlercesine anlatabilen tek kitap.
Nerede bir kişisel gelişim varsa bizler oradayız, sizler de bizlere katılmaz mıydınız dostlar?
Yurdumun değerli mekânlarından, İngiltere ve Amerika`ya, Avrupa`nın Fransa ve İtalya`sı ile tüm turistik ve yaşamsal mekânlarında kişisel gelişim günlerimiz okuyucularımıza açıktır.
İngilizce öğrenerek dünya vatandaşı olmanıza, çeşitli işleri kolayca bularak sürekli para kazanmanıza ve kişisel gelişiminize de yol gösterecek tek kaynak ve örnek kitap.
Okuyucuyu yabancı dil öğrenmeye özendiren, yönlendiren, bireysel girişimcilik ruhunu motive edip kamçılayan, hiçbir kursta alamayacağınız kişisel gelişim bilgilerini veren kitap.
Altmış altı yıllık yaşam merdiveninin tepesine çıkmadan, yaşanmış tecrübelere bakarak ruhlarını olgunlaştırıp kişisel gelişimlerini tamamlamak isteyenlerin kaynak kitabı.
Kişisel gelişimcilerin ve kişisel gelişmek isteyenlerin, altın değerindeki anıların, tecrübelerin, uygulanabilir çözüm önerilerinin küçük tüyolar verilerek anlatıldığı baş ucu rehber kitabı.
Eğitimci rehber kişilerin, pazarlama elemanlarının, İngilizce öğretenlerin, ebeveynlerin, yabancı dil öğrenmek isteyenlerin kişisel gelişimleri için uygulanabilir rehber kitap.
Maddi ve manevi her alanda kişisel gelişiminizi tamamlayıp, özünüzdeki üstat eğitmeni keşfedip, mevcut şartlarınızı verimli kullanarak roman gibi hayatlar yaşamayı sağlayın.
Kişisel gelişiminizi gerçek olaylardan ilham alarak, tesadüfe bırakmadan gerçekleştirirken farkındalık ışığı ile birlikte evrensel enerjiyi kucaklayın. Şans ise siz ve sevdiklerinizle olsun.
"İngilizce ile karşılaşıp yakından tanıdım ve bütün hayatım a`dan z`ye değişti!" diyenlere gerçekten yaşanmış, kişisel gelişimlerle başarılmış çabaların anlatımı.
Özünde kişisel gelişim duygusu olan bireyi, amaçlarına ulaşmak ve başarmak için önüne çıkabilecek hiçbir engel, zorluk, karmaşa yıldıramaz ve durduramaz!
En Çok Tercih Edilen YayıneviEn Çok Dosya Gönderilen Yayınevi
0%