+90 549 654 72 54 +90 549 654 72 54 kitap@matbumedya.com
Kitap Çıkarmak-Kitap Bastırmak-Kitap Yayımlamak
ARA
SEPETİM
KİTAPLARIMIZYAZARLARIMIZBAŞVURU YAPYARDIM KONULARIÜYE GİRİŞİİLETİŞİM
Yayınlanan KitaplarŞiirAnlatamadıklarım
KİTAP DETAYLARI
45%
İndirimli
96.80 TL
Yazar Mehmet Aysal
Piyasa Fiyatı 176.00 TL
Satış Fiyatı 96.80 TL
ISBN / Yayınevi 978-625-6689-12-1 Tilki Kitap
Kitap Türü Şiir
Kitap Bilgisi Dili Türkçe, 79 Sayfa, Genel Seri 3737, 135 X 195 mm, Basım Yılı 2024
İç Sayfa Kağıt Türü 2. HAMUR, SB, 60, Font Minion Pro 10-12 Punto
Kapak Cilt CMYK, KUŞE, 300, AMERİKAN, MAT SELEFON
Editör Kevser Karakaş
Son Okuma Tuğba Ünlüer
Mizanpaj Enes Berkay Bayram
Kapak Tasarım Enes Berkay Bayram
Bu ürünü kredi kartı veya EFT/havale yöntemiyle 96.80 TL'ye satın alarak, kendiniz veya başkası adına sipariş verebilirsiniz. Mesai günleri içerisinde saat 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.
Zaman insana ne sorunlar getirir de insan içinde boğuluyorum sanır. Zaman insana ne çareler sunar da insan görmez, çıkış yok sanır.

Zamansız bir zamanda yaşmak ister sanki insan. Bir kavuşma varsa da geçmez bir türlü sanki zaman. Garip bir dünyamız var içimizde. Ne gitmek ister ne de kalmak ister. Ayaklar sürünür bazen, bazen de koşmaktan yorulur ayaklar.

Yıllar içindekini eskitir bazen, bazen de daha çok harlar zaman içindekileri.

Hayatına her gelenin bir görevi ya da bir mesajı vardır sana. Bazen bir şey öğretir, bazen başka bir şeye vesile olur. Olgunlaştırır bazen gelenler, bazen de çocuklaştırır. Bilmediğin sözler öğretir bazen, bilmediğin yaralar açar kimi zaman. Derinliğini gösterir sana başka bir an, bazen de sığ dünyayı gösterir ayan beyan.

Gidenler çıkması gerekenlerdir hayatından. Arkasından bakmak sana yakışmaz. Zaman gibi o da geçip gitmiştir. Geri dönecek diye beklemek sana yaradır. O da zaman gibi geri gelmez. Bunu görmek sana olgunluk ve duruş katar. Demler hayatı senin içinde. Zaman gibi o da sana yaş aldırır ama yaşlandırmaz, sadece olgunlaştırır.

Bir bütünselliktir "Anlatamadıklarım". Duyduklarım, dinlediklerim, ayağının altından kayan hayatlar, gelen ama gelmeyi bilmeyenlerin hikâyeleri, giden ama gitmeyi bilmeyenlerin hikâyeleri ile dolu bir dünyadır "Anlatamadıklarım".
En Çok Tercih Edilen YayıneviEn Çok Dosya Gönderilen Yayınevi
0%